Vishay Dale RWR89N1R00DRB12
RWR89N1R00DRB12
Part No.:
RWR89N1R00DRB12
Datasheet:
RWR89N1R00DRB12.pdf
Description:
RES 1 OHM 3W 0.5% WW AXIAL