Vishay Dale RWR89N1R00FSRSL
RWR89N1R00FSRSL
Part No.:
RWR89N1R00FSRSL
Datasheet:
RWR89N1R00FSRSL.pdf
Description:
RES 1 OHM 3W 1% WW AXIAL