Vishay Dale RWR89N1R21FSBSL
RWR89N1R21FSBSL
Part No.:
RWR89N1R21FSBSL
Datasheet:
RWR89N1R21FSBSL.pdf
Description:
RES 1.21 OHM 3W 1% WW AXIAL