Vishay Dale RWR89N1R21FSRSL
RWR89N1R21FSRSL
Part No.:
RWR89N1R21FSRSL
Datasheet:
RWR89N1R21FSRSL.pdf
Description:
RES 1.21 OHM 3W 1% WW AXIAL