Vishay Dale RWR89N1R50FSBSL
RWR89N1R50FSBSL
Part No.:
RWR89N1R50FSBSL
Datasheet:
RWR89N1R50FSBSL.pdf
Description:
RES 1.5 OHM 3W 1% WW AXIAL