Vishay Dale RWR89N1R50FSRSL
RWR89N1R50FSRSL
Part No.:
RWR89N1R50FSRSL
Datasheet:
RWR89N1R50FSRSL.pdf
Description:
RES 1.5 OHM 3W 1% WW AXIAL