Vishay Dale RWR89N1R53FSBSL
RWR89N1R53FSBSL
Part No.:
RWR89N1R53FSBSL
Datasheet:
RWR89N1R53FSBSL.pdf
Description:
RES 1.53 OHM 3W 1% WW AXIAL