Vishay Dale RWR89N1R53FSRSL
RWR89N1R53FSRSL
Part No.:
RWR89N1R53FSRSL
Datasheet:
RWR89N1R53FSRSL.pdf
Description:
RES 1.53 OHM 3W 1% WW AXIAL