Vishay Dale RWR89N20R5FSBSL
RWR89N20R5FSBSL
Part No.:
RWR89N20R5FSBSL
Datasheet:
RWR89N20R5FSBSL.pdf
Description:
RES 20.5 OHM 3W 1% WW AXIAL