Vishay Dale RWR89N20R5FSRSL
RWR89N20R5FSRSL
Part No.:
RWR89N20R5FSRSL
Datasheet:
RWR89N20R5FSRSL.pdf
Description:
RES 20.5 OHM 3W 1% WW AXIAL