Vishay Dale RWR89N21R8FSBSL
RWR89N21R8FSBSL
Part No.:
RWR89N21R8FSBSL
Datasheet:
RWR89N21R8FSBSL.pdf
Description:
RES 21.8 OHM 3W 1% WW AXIAL