Vishay Dale RWR89N21R8FSRSL
RWR89N21R8FSRSL
Part No.:
RWR89N21R8FSRSL
Datasheet:
RWR89N21R8FSRSL.pdf
Description:
RES 21.8 OHM 3W 1% WW AXIAL