Vishay Dale RWR89N2260FSBSL
RWR89N2260FSBSL
Part No.:
RWR89N2260FSBSL
Datasheet:
RWR89N2260FSBSL.pdf
Description:
RES 226 OHM 3W 1% WW AXIAL