Vishay Dale RWR89N22R1FSBSL
RWR89N22R1FSBSL
Part No.:
RWR89N22R1FSBSL
Datasheet:
RWR89N22R1FSBSL.pdf
Description:
RES 22.1 OHM 3W 1% WW AXIAL