Vishay Dale RWR89N2430FSBSL
RWR89N2430FSBSL
Part No.:
RWR89N2430FSBSL
Datasheet:
RWR89N2430FSBSL.pdf
Description:
RES 243 OHM 3W 1% WW AXIAL