Vishay Dale RWR89N24R3FSBSL
RWR89N24R3FSBSL
Part No.:
RWR89N24R3FSBSL
Datasheet:
RWR89N24R3FSBSL.pdf
Description:
RES 24.3 OHM 3W 1% WW AXIAL