Vishay Dale RWR89N25R0FSBSL
RWR89N25R0FSBSL
Part No.:
RWR89N25R0FSBSL
Datasheet:
RWR89N25R0FSBSL.pdf
Description:
RES 25 OHM 3W 1% WW AXIAL