Vishay Dale RWR89N27R1FSRSL
RWR89N27R1FSRSL
Part No.:
RWR89N27R1FSRSL
Datasheet:
RWR89N27R1FSRSL.pdf
Description:
RES 27.1 OHM 3W 1% WW AXIAL