Vishay Dale RWR89N29R4FSRSL
RWR89N29R4FSRSL
Part No.:
RWR89N29R4FSRSL
Datasheet:
RWR89N29R4FSRSL.pdf
Description:
RES 29.4 OHM 3W 1% WW AXIAL