Vishay Dale RWR89N2R26FSRSL
RWR89N2R26FSRSL
Part No.:
RWR89N2R26FSRSL
Datasheet:
RWR89N2R26FSRSL.pdf
Description:
RES 2.26 OHM 3W 1% WW AXIAL