Vishay Dale RWR89N2R67FSBSL
RWR89N2R67FSBSL
Part No.:
RWR89N2R67FSBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR89N2R67FSBSL.pdf
Description:
RES 2.67 OHM 3W 1% WW AXIAL