Vishay Dale RWR89N2R74FSBSL
RWR89N2R74FSBSL
Part No.:
RWR89N2R74FSBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR89N2R74FSBSL.pdf
Description:
RES 2.74 OHM 3W 1% WW AXIAL