Vishay Dale RWR89N2R80FSBSL
RWR89N2R80FSBSL
Part No.:
RWR89N2R80FSBSL
Datasheet:
RWR89N2R80FSBSL.pdf
Description:
RES 2.8 OHM 3W 1% WW AXIAL