Vishay Dale RWR89N33R2FSBSL
RWR89N33R2FSBSL
Part No.:
RWR89N33R2FSBSL
Datasheet:
RWR89N33R2FSBSL.pdf
Description:
RES 33.2 OHM 3W 1% WW AXIAL