Vishay Dale RWR89N3480FSBSL
RWR89N3480FSBSL
Part No.:
RWR89N3480FSBSL
Datasheet:
RWR89N3480FSBSL.pdf
Description:
RES 348 OHM 3W 1% WW AXIAL