Vishay Dale RWR89N35R7FSRSL
RWR89N35R7FSRSL
Part No.:
RWR89N35R7FSRSL
Datasheet:
RWR89N35R7FSRSL.pdf
Description:
RES 35.7 OHM 3W 1% WW AXIAL