Vishay Dale RWR89N3740FSBSL
RWR89N3740FSBSL
Part No.:
RWR89N3740FSBSL
Datasheet:
RWR89N3740FSBSL.pdf
Description:
RES 374 OHM 1% 3W AXIAL