Vishay Dale RWR89N38R3FSBSL
RWR89N38R3FSBSL
Part No.:
RWR89N38R3FSBSL
Datasheet:
RWR89N38R3FSBSL.pdf
Description:
RES 38.3 OHM 3W 1% WW AXIAL