Vishay Dale RWR89N3920FSRSL
RWR89N3920FSRSL
Part No.:
RWR89N3920FSRSL
Datasheet:
RWR89N3920FSRSL.pdf
Description:
RES 392 OHM 3W 1% WW AXIAL