Vishay Dale RWR89N39R2FSRSL
RWR89N39R2FSRSL
Part No.:
RWR89N39R2FSRSL
Datasheet:
RWR89N39R2FSRSL.pdf
Description:
RES 39.2 OHM 3W 1% WW AXIAL