Vishay Dale RWR89N4750FSBSL
RWR89N4750FSBSL
Part No.:
RWR89N4750FSBSL
Datasheet:
RWR89N4750FSBSL.pdf
Description:
RES 475 OHM 3W 1% WW AXIAL