Vishay Dale RWR89N4R99FSBSL
RWR89N4R99FSBSL
Part No.:
RWR89N4R99FSBSL
Datasheet:
RWR89N4R99FSBSL.pdf
Description:
RES 4.99 OHM 3W 1% WW AXIAL