Vishay Dale RWR89N5050DRB12
RWR89N5050DRB12
Part No.:
RWR89N5050DRB12
Datasheet:
RWR89N5050DRB12.pdf
Description:
RES 505 OHM 3W 0.5% WW AXIAL