Vishay Dale RWR89N5R00DMB12
RWR89N5R00DMB12
Part No.:
RWR89N5R00DMB12
Datasheet:
RWR89N5R00DMB12.pdf
Description:
RES 5 OHM 3W 0.5% WW AXIAL