Vishay Dale RWR89N5R10DRB12
RWR89N5R10DRB12
Part No.:
RWR89N5R10DRB12
Datasheet:
RWR89N5R10DRB12.pdf
Description:
RES 5.1 OHM 3W 0.5% WW AXIAL