Vishay Dale RWR89N5R10DRS70
RWR89N5R10DRS70
Part No.:
RWR89N5R10DRS70
Datasheet:
RWR89N5R10DRS70.pdf
Description:
RES 5.1 OHM 3W 0.5% WW AXIAL