Vishay Dale RWR89N5R90FSRSL
RWR89N5R90FSRSL
Part No.:
RWR89N5R90FSRSL
Datasheet:
RWR89N5R90FSRSL.pdf
Description:
RES 5.9 OHM 3W 1% WW AXIAL