Vishay Dale RWR89N61R9DRS70
RWR89N61R9DRS70
Part No.:
RWR89N61R9DRS70
Datasheet:
RWR89N61R9DRS70.pdf
Description:
RES 61.9 OHM 3W 0.5% WW AXIAL