Vishay Dale RWR89N66R5FSRSL
RWR89N66R5FSRSL
Part No.:
RWR89N66R5FSRSL
Datasheet:
RWR89N66R5FSRSL.pdf
Description:
RES 66.5 OHM 3W 1% WW AXIAL