Vishay Dale RWR89N75R9FSBSL
RWR89N75R9FSBSL
Part No.:
RWR89N75R9FSBSL
Datasheet:
RWR89N75R9FSBSL.pdf
Description:
RES 75.9 OHM 3W 1% WW AXIAL