Vishay Dale RWR89N75R9FSRSL
RWR89N75R9FSRSL
Part No.:
RWR89N75R9FSRSL
Datasheet:
RWR89N75R9FSRSL.pdf
Description:
RES 75.9 OHM 3W 1% WW AXIAL