Vishay Dale RWR89N7870FSRSL
RWR89N7870FSRSL
Part No.:
RWR89N7870FSRSL
Datasheet:
RWR89N7870FSRSL.pdf
Description:
RES 787 OHM 3W 1% WW AXIAL