Vishay Dale RWR89N78R7FSBSL
RWR89N78R7FSBSL
Part No.:
RWR89N78R7FSBSL
Datasheet:
RWR89N78R7FSBSL.pdf
Description:
RES 78.7 OHM 3W 1% WW AXIAL