Vishay Dale RWR89N7R77DRS70
RWR89N7R77DRS70
Part No.:
RWR89N7R77DRS70
Datasheet:
RWR89N7R77DRS70.pdf
Description:
RES 7.77 OHM 0.5% 3W AXIAL