Vishay Dale RWR89N80R6FSRSL
RWR89N80R6FSRSL
Part No.:
RWR89N80R6FSRSL
Datasheet:
RWR89N80R6FSRSL.pdf
Description:
RES 80.6 OHM 3W 1% WW AXIAL