Vishay Dale RWR89N8R45FSRSL
RWR89N8R45FSRSL
Part No.:
RWR89N8R45FSRSL
Datasheet:
RWR89N8R45FSRSL.pdf
Description:
RES 8.45 OHM 3W 1% WW AXIAL