Vishay Dale RWR89N95R3FSBSL
RWR89N95R3FSBSL
Part No.:
RWR89N95R3FSBSL
Datasheet:
RWR89N95R3FSBSL.pdf
Description:
RES 95.3 OHM 3W 1% WW AXIAL