Vishay Dale RWR89N95R3FSRSL
RWR89N95R3FSRSL
Part No.:
RWR89N95R3FSRSL
Datasheet:
RWR89N95R3FSRSL.pdf
Description:
RES 95.3 OHM 3W 1% WW AXIAL