Vishay Dale RWR89NR536FSB12
RWR89NR536FSB12
Part No.:
RWR89NR536FSB12
Datasheet:
RWR89NR536FSB12.pdf
Description:
RES 0.536 OHM 3W 1% WW AXIAL