ABLIC Inc. S-1212B33-E6T1U
S-1212B33-E6T1U
Part No.:
S-1212B33-E6T1U
Manufacturer:
ABLIC Inc.
Category:
PMIC - Voltage Regulators - Linear
Package:
6-SOIC Variation (0.154, 3.90mm Width), 4 Leads + 2 Fins
Datasheet:
S-1212B33-E6T1U.pdf
Description:
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 6HSOP